Navštivte náš blog, kde najdete NOVINKY v našem sortimentu a aktuální AKCE, které právě probíhají.LARI CZ / Katalog / AKCE/SLEVY NOVINKY / NOVINKY / NOVINKY mýdla a dezinfekce / Gelový bezoplachový dezinfekční prostředek Tork Premium Alcohol S1 - 1ks
Gelový bezoplachový dezinfekční prostředek Tork Premium Alcohol S1 - 1ks
Novinka

Gelový bezoplachový dezinfekční prostředek Tork Premium Alcohol S1 - 1ks

Číslo výrobku: 420105
Značka: TORK
Balení obsahuje: 1ks
316,00 Kč bez DPH / ks
382,36 Kč s DPH / ks
Bezoplachová gelová dezinfekce rukou Tork Alcohol, jednorázová láhev včetně dávkovací pumpičky, proti všem virům, rotaviru a noroviru. Další informace...

množství:
-
+
Skladem: 24 ks


Certifikáty produktů

Informace produktu Gelový bezoplachový dezinfekční prostředek Tork Premium Alcohol S1 - 1ks

Předcházejte infekcím pomocí vysoce účinného bezoplachového dezinfekčního prostředku Tork Alcohol Gel s obsahem 80 % denaturovaného alkoholu. Rychle dezinfikuje ruce. Speciální složení pro časté používání, které je prokazatelně šetrné k pokožce a nevytváří lepkavý film. Je vhodný především pro oblast zdravotnictví a splňuje i náročné požadavky umýváren před operačním sálem. Vhodný do Tork zásobníků na tekuté a sprejové mýdlo, které se snadno používají a nabízejí všem uživatelům dokonalou hygienu rukou. Jedná se o náš nejúčinnější gelový dezinfekční prostředek, speciálně určený pro časté používání, který nezanechává na rukou lepkavý pocit. Je ideální pro použití na místech, kde se vyžaduje vysoká frekvence dezinfekce rukou. Účinné řešení: prostředek je účinný proti řadě různých choroboplodných zárodků. Časté použití: zvlhčující přísady pro velmi časté použití, ruce po použití nelepí. Snadné použití: tekutá emulze se snadno roztírá. Hygienické řešení: uzavřená lahev s integrovanou pumpičkou minimalizuje riziko křížové kontaminace. Trvale udržitelné řešení: smršťovací lahev minimalizuje množství odpadu. Obsahuje přísady jako např. betain a glycerin, který zvlhčuje a chrání pokožku. 1000 ml = 1000 dávek. Vyhovuje evropské normě EN 1500, což znamená odstranění 99,9% bakterií z rukou - splňuje požadavky norem EN 1500, EN 12791 a EN 14476 (všechny obalové viry, například: HIV, SARS, koronaviry, HBV, HCV, chřipka H1N1, H5N1 atd., a také rotaviry a noroviry)Výrobky jsou vhodné především do oblastí, kde se kladou vysoké nároky na hygienu jako např. zdravotnictví, potravinářství. Uvedení na trh těchto biocidních výrobků bylo oznámeno na Ministerstvu zdravotnictví ČR a splňují podmínky určené zákonem č. 120/2002 Sb. *Norovirus a rotavirus. Předcházejte infekcím pomocí vysoce účinného bezoplachového dezinfekčního prostředku Tork Alcohol Gel s obsahem 80 % denaturovaného alkoholu.

Užitek: Bezoplachová gelová dezinfekce rukou Tork Alcohol, jednorázová láhev včetně dávkovací pumpičky, proti všem virům, rotaviru a noroviru.
Materiál: gel s obsahem 80% denaturovaného alkoholu
Obsah: 1000ml = 1000dávek
Barva: čirá
Systém: S1
Váha: 1.05 kg
Značka: TORK
EAN kód:7322541355757
Číslo výrobku: 420105

Dokumenty k produktu Gelový bezoplachový dezinfekční prostředek Tork Premium Alcohol S1 - 1ks

420105_Tork.pdf 420105_Tork.pdf
420105_BL.pdf 420105_BL.pdf

Položit prodejci otázku k produktu Gelový bezoplachový dezinfekční prostředek Tork Premium Alcohol S1 - 1ks

To vypadá dobře!
To vypadá dobře!
Prosím zadejte Váš telefon.
Prosím zadejte email příjemce.
Ke vzkazu bude připojen název zboží a odkaz na detail zboží
Prosím napište vzkaz pro příjemce.
Před odesláním musíte souhlasit s podmínkama.

Nastavit hlídacího psa k produktu Gelový bezoplachový dezinfekční prostředek Tork Premium Alcohol S1 - 1ks


Nastavit hlídacího psa ceny produktu

Kč bez DPH
Zadejte požadovanou cenu zboží. Klesne-li cena zboží na tuto hodnotu nebo nižší, bude Vám zasláno upozornění e-mailem.
E-mailová adresa, na kterou bude zasláno upozornění.

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.


Nastavit hlídacího psa množství produktu

Zadejte požadovaný stav skladu. Stoupne-li množsví zboží na tuto hodnotu nebo vyšší, bude Vám zasláno upozornění e-mailem.
E-mailová adresa, na kterou bude zasláno upozornění.