Navštivte náš blog, kde najdete NOVINKY v našem sortimentu a aktuální AKCE, které právě probíhají.


O nás

Společnost LARI z Nového Jičína  vznikla  v roce 1994, kdy byla ještě průmyslová  hygiena v České republice v plenkách.  Proto je naše hlavní vize - zvyšovat hygienické standardy v průmyslových podnicích, hotelech, restauracích, školách, zdravotnictví a v ostatních veřejných institucích.

V roce 1999 byla naše firma vybrána jako první autorizovaný distributor pro Českou republiku švédsko-německé společnosti SCA HYGIENE PRODUCTS, která je největším výrobcem hygienického papíru v Evropě. A již roce 2000 jsme se stali největším distributorem v odběru výrobků TORK v České i Slovenské republice .

V červnu 2004 se naše firma přestěhovala do nového vlastního objektu, kde je našim zákazníkům k dispozici vzorkovna nabízených výrobků včetně velkých skladovacích prostor.

Začátkem roku 2011 jsme se stali hlavním dovozcem a distributorem pro Českou republiku italské firmy CELTEX - INFIBRA, vyrábějící kvalitní sortiment hygienických produktů a ubrousků ze 100% celulózy.

Výrobky značek TORK, CELTEX, INFIBRA a TEMCA  tvoří hlavní náplň našeho sortimentu. Dodáváme kompletní výrobní škálu produktů od dávkovačů na mýdlo, přes zásobníky na ručníky a toaletní papír, osvěžovače vzduchu, papírové ubrousky do restaurací, výrobky do zdravotnictví až po průmyslové utěrky pro utírání, čištění a leštění. Jako doplňkový sortiment, máme úklidové vozíky, sáčky, pytle, dezinfekční prostředky, vstupní a pracovní rohože atd.

Na našich stránkách je uveden celý sortiment výrobků TORK, CELTEX, INFIBRA, TEMCA, ECOLAB  a dalších výrobců personální a průmyslové hygieny. Pro další informace o produktech a cenách si můžete napsat na lari@lari.cz rádi Vám zašleme podrobnější informace.