Navštivte náš blog, kde najdete NOVINKY v našem sortimentu a aktuální AKCE, které právě probíhají.


Hygiena, čistota, svěžest to je LARI CZ. Na Colours of Ostrava vás před bakteriemi ochráníme.

13. června 2023

Už nemusíte spoléhat jen na vlastní omezenou zásobu dezinfekčních ubrousků. Pořadatelé velkých festivalů si uvědomují důležitost dodržování hygienických zásad, a proto jsme se stali opět partnery Colours of Ostrava. S jakými produkty LARI CZ se tam setkáte?

Na festival s čistýma rukama

Festival Colours of Ostrava je o vytříbené hudbě i o pestrém výběru jídel. Ani při poslechu oblíbených interpretů či ve víru tance nezapomínejte na základní hygienické návyky a nejen před jídlem si důkladně umyjte ruce.

Díky LARI CZ však ne v polních podmínkách – použijete hygienické dávkovače na dezinfkci a pěnové mýdlo a po umytí si ruce vysušíte savými papírovými ručníky, jak jste zvyklí. Zásobníky na ručníky se postarají o skutečně hygienické dávkování každého útržku – vašeho ručníku se nedotknou žádné jiné ruce.

  

Stolování na úrovni i s jídlem do ruky

Vychutnejte si barevný festival bez těžko pratelných skvrn na svém oblečení. U stánků s občerstvením si ke každému jídlu naberte dostatek papírových ubrousků, které najdete v praktických stolních zásobnících.

Nezáleží pak na tom, jestli najdete místo u stolečků, jídlo budete ukusovat za chůze na další stage, nebo se s ním usadíte ve stínku na trávě. Papírové ubrousky vyřeší hrozbu zamaštění i ušpinění.

100% hygiena a svěžest na prvním místě

Ať už před jídlem, po návštěvě toalety, nebo prostě jen tak pro klid v duši používejte bezoplachovou dezinfekci na ruce. Díky vysokému obsahu alkoholu (až 80 %) zlikviduje nebezpečné viry, bakterie a jejich patogeny.

Naše totemy s dezinfekcí najdete na vytížených místech areálu, aby byly každému návštěvníkovi festivalu doslova po ruce. Kromě dezinfekčního přípravku vám bude budou k dispozici i zásobníky na ručníky, svěžest a vůni na toaletách vám zajistí osvěžovač vzduchu Tork Constant.

Přečtěte si také, jak správně používat dezinfekci na ruce.

 

 

 

Colours of Ostrava ve zdraví a stylově

Důležitost dodržování hygieny, zvláště na akcích plných lidí, není třeba zdůrazňovat. Vyhněte se riziku infekce a virových onemocnění elegantně a pohodlně – produkty LARI CZ vám to umožní.