Navštivte náš blog, kde najdete NOVINKY v našem sortimentu a aktuální AKCE, které právě probíhají.


Hygiena a čistota, to je LARI CZ. Před bakteriemi vás ochráníme i na Colours of Ostrava!

13. června 2023

Už nemusíte spoléhat jen na vlastní omezenou zásobu dezinfekčních ubrousků. Pořadatelé velkých festivalů si uvědomují důležitost dodržování hygienických zásad, a proto jsme se stali opět partnery Colours of Ostrava. S jakými produkty LARI CZ se tam setkáte?

Na festival s čistýma rukama

Festival Colours of Ostrava je o vytříbené hudbě i o pestrém výběru jídel. Ani při poslechu oblíbených interpretů či ve víru tance nezapomínejte na základní hygienické návyky a nejen před jídlem si důkladně umyjte ruce.

Díky LARI CZ však ne v polních podmínkách – použijete hygienické dávkovače na dezinfkci a pěnové mýdlo a po umytí si ruce vysušíte savými papírovými ručníky, jak jste zvyklí. Zásobníky na ručníky se postarají o skutečně hygienické dávkování každého útržku – vašeho ručníku se nedotknou žádné jiné ruce.

  

Stolování na úrovni i s jídlem do ruky

Vychutnejte si barevný festival bez těžko pratelných skvrn na svém oblečení. U stánků s občerstvením si ke každému jídlu naberte dostatek papírových ubrousků, které najdete v praktických stolních zásobnících.

Nezáleží pak na tom, jestli najdete místo u stolečků, jídlo budete ukusovat za chůze na další stage, nebo se s ním usadíte ve stínku na trávě. Papírové ubrousky vyřeší hrozbu zamaštění i ušpinění.

100% hygiena na prvním místě

Ať už před jídlem, po návštěvě toalety, nebo prostě jen tak pro klid v duši používejte bezoplachovou dezinfekci na ruce. Díky vysokému obsahu alkoholu (až 80 %) zlikviduje nebezpečné viry, bakterie a jejich patogeny.

Naše stojany na dezinfekci najdete na vytížených místech areálu, aby byly každému návštěvníkovi festivalu doslova po ruce. Kromě dezinfekčního přípravku vám bude budou k dispozici i zásobníky na ručníky.

Přečtěte si také, jak správně používat dezinfekci na ruce.

Colours of Ostrava ve zdraví a stylově

Důležitost dodržování hygieny, zvláště na akcích plných lidí, není třeba zdůrazňovat. Vyhněte se riziku infekce a virových onemocnění elegantně a pohodlně – produkty LARI CZ vám to umožní.