Navštivte náš blog, kde najdete NOVINKY v našem sortimentu a aktuální AKCE, které právě probíhají.LARI CZ / Katalog / AKCE/SLEVY NOVINKY / NOVINKY / NOVINKY mýdla a dezinfekce / Pěnové mýdlo TORK Premium Antimikrobiální 1l S4
Pěnové mýdlo TORK Premium Antimikrobiální 1l S4
Novinka

Pěnové mýdlo TORK Premium Antimikrobiální 1l S4

Číslo výrobku: 520800
Značka: TORK
Balení obsahuje: 1ks
405,00 Kč bez DPH / ks
490,05 Kč s DPH / ks
Pěnové antimikrobiální mýdlo Tork s dezinfekčním účinkem,1litr=1666 dávek, jednorázová láhev včetně dávkovací pumpičky. Další informace...

množství:
-
+
Skladem: 16 ks


Informace produktu Pěnové mýdlo TORK Premium Antimikrobiální 1l S4

Myjte si ruce důkladně s Tork antimikrobiálním pěnovým mýdlem, certifikovaným podle EN 1499, EN 13727, EN13624, EN 14476. Složení s nízkým obsahem alkoholu je vysoce účinné v boji proti bakteriím, virům a kvasinkám. Kombinuje běžné mytí rukou a dezinfekci v jednom kroku. Navíc není parfémováno a neobsahuje barviva, takže snižuje riziko vzniku alergických reakcí. Vhodné do Tork zásobníků na pěnové mýdlo, které se snadno používají a nabízejí všem uživatelům dokonalou hygienu rukou. Působí proti celé řadě problémových organismů – splňuje požadavky normy EN 1499, EN 13727, EN13624, EN 14476. Hygienické: Hermeticky uzavřený obal s jednorázovou dávkovací pumpičkou snižuje riziko křížové kontaminace, Certifikovaná bezproblémová údržba a intuitivní doplňování za méně než 10 sekund, Láhev je recyklovatelná a při odebírání obsahu se zplošťuje, což snižuje objem odpadu, Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Alkoholový dezinfekční čistič pokožky s čistícími složkami. Jedinečná kombinace složek dělá z tohoto výrobku univerzální produkt pro čištění, a taky pro sanitaci v jednom kroku. Hodí se pro všechny oblasti lidských aktivit, kde jsou kladené zvýšené požadavky na ruční hygienu, jako jsou např. zdravotnictví, stravování apod. Obsahuje glycerol a betain pro dokonalou starostlivost kůže všude tam, kde jsou ruce často myté. Jedinečná formula s povrchově aktivními složkami v kombinaci s nižší koncentraci etanolu činí méně emisí těkavých organických sloučenin (VOC). Účinný proti bakteriím, kvasinkám, plísním a proti virům. Minimalizuje riziko alergických reakcí. Tork pěnové mýdlo je ideální pro použití na toaletách kde je vysoká frekvence návštěvníků, díky své vysoké kapacitě je velmi ekonomické 1litr = 1667 dávek. Schváleno normou EN1040, EN1499, EN1276, účinek v závislosti na. Obsahuje unikátní ethanol formuli. Výrobky jsou vhodné především do oblastí, kde se kladou vyšší nároky na hygienu jako např. zdravotnictví, potravinářství. Uvedení na trh těchto biocidních výrobků bylo oznámeno na Ministerstvu zdravotnictví ČR a splňují podmínky určené zákonem č. 120/2002 Sb.

Užitek: Pěnové antimikrobiální mýdlo Tork s dezinfekčním účinkem,1litr=1666 dávek, jednorázová láhev včetně dávkovací pumpičky.
Materiál: pěna s dezinfekčním účinkem a s nízkým obsahem alkoholu
Obsah: 1000ml
Barva: Transparentní
Systém: S4
Váha: 1.03 kg
Značka: TORK
EAN kód:7322541004617
Číslo výrobku: 520800

Dokumenty k produktu Pěnové mýdlo TORK Premium Antimikrobiální 1l S4

BL_TORK_Premium_Antimicrobial_Foam_Cleanser.pdf BL_TORK_Premium_Antimicrobial_Foam_Cleanser.pdf

Položit prodejci otázku k produktu Pěnové mýdlo TORK Premium Antimikrobiální 1l S4

To vypadá dobře!
To vypadá dobře!
Prosím zadejte Váš telefon.
Prosím zadejte email příjemce.
Ke vzkazu bude připojen název zboží a odkaz na detail zboží
Prosím napište vzkaz pro příjemce.
Před odesláním musíte souhlasit s podmínkama.

Nastavit hlídacího psa k produktu Pěnové mýdlo TORK Premium Antimikrobiální 1l S4


Nastavit hlídacího psa ceny produktu

Kč bez DPH
Zadejte požadovanou cenu zboží. Klesne-li cena zboží na tuto hodnotu nebo nižší, bude Vám zasláno upozornění e-mailem.
E-mailová adresa, na kterou bude zasláno upozornění.

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.


Nastavit hlídacího psa množství produktu

Zadejte požadovaný stav skladu. Stoupne-li množsví zboží na tuto hodnotu nebo vyšší, bude Vám zasláno upozornění e-mailem.
E-mailová adresa, na kterou bude zasláno upozornění.

Související zboží k produktu Pěnové mýdlo TORK Premium Antimikrobiální 1l S4

Navštívené produkty