Navštivte náš blog, kde najdete NOVINKY v našem sortimentu a aktuální AKCE, které právě probíhají.


Bio-Eko papírové ubrousky v harmonii s přírodou.

31. října 2019

Používání eko ubrousků z recyklovaného papíru má mnoho výhod. Dopřejte si hebkost materiálu, výbornou savost i dobrý pocit z respektu k přírodě.

Proč používat BIO-EKO ubrousky
Používání eko ubrousků z recyklovaného papíru má mnoho výhod. Dopřejte si hebkost materiálu, výbornou savost i dobrý pocit z respektu k životnímu prostředí.
   
 
 
Eko ubrousky jsou 100% bezpečné pro přímý styk s potravinami
Pokud hledáte ubrousky, které neobsahují žádné potenciálně toxické látky, vsaďte na BIO-EKO papírové ubrousky italské značky Infibra. Řada produktů Madre Terra (matka příroda) je určena přímo vám.
Dokladem o bezpečnosti a špičkové kvalitě jsou udělené certifikace dle norem EU: FSC, EU ECOLABEL, DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO.

Recyklované papírové ubrousky Infibra v kontaktu s vodou nezapáchají
Znáte ten nepříjemný odér papírových výrobků poté, co se namočí? U ubrousků, papírových ručníků skládaných nebo v roli a toaletních papírů z nabídky BIO-EKO nic takového neucítíte. Nejsou vyrobeny recyklací kartonů Tetrapaku.
 
Papírovými ubrousky Infibra bez obav otřete ústa i malým dětem, díky svému složení jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku.

  100% ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ    100% PŘÍRODNÍ  100% EKOLOGICKÉ

Vsaďte na BIO EKO sortiment a potěště své zákazníky i přírodu

Pomocí ekologických výrobků prostřete stůl, ale také vybavíte koupelny, toalety a umývárny, některé použijete také pro úklid. Prozkoumejte nabídku BIO EKO výrobků a pořiďte si také účinnou chemii na přírodní bázi.