Dezinfekce na ruce a povrchy skladem. Akce 20% sleva na stolní ubrousky v kategorii HoRECa gastro food.

Správná hygiena znamená dobrý podnik.

4. července 2019

Existuje nesporné spojení mezi hygienou a celkovou pohodou lidí, podniků a společnosti. Hlavní trendy jako urbanizace a digitalizace nadále narušují způsob, jakým žijeme a spolupracujeme. Jak města rostou, mění se také životní styl lidí. Po práci mají další povinnosti a mezi tím se často ani nezastaví doma. Tento fakt mění roli veřejných toalet nad rámec nezbytných potřeb. Stávají se z nich osobní komfortní zóny. Na vzhled, vybavení i údržbu toalet jsou tak kladeny daleko vyšší nároky než kdy dříve.

Hygiena je klíčem k pohodě lidí, podniků i společnosti jako celku

V mnoha případech však hygiena nejde ruku v ruce s novým životním stylem a potřebami. Ve skutečnosti se 7 z 10 lidí stále domnívá, že nedostatečná hygiena omezuje jejich účast na městském životě. Pochopení nových životních stylů a hygienických potřeb může mít velký dopad na váš celkový hospodářský výsledek. Může být bodem zlomu mezi dobrým a špatným hodnocením, klíčem k udržení zdraví vašich zaměstnanců, ale může také představovat zmeškanou příležitost navýšení prodejů v nákupním centru. V nemocnicích a podnicích, kde dochází ke zpracování potravin, je pak doslova otázkou života a smrti.

Holistická hygiena

Tork nabízí ucelený přístup k otázce hygieny. Jako přední světová značka hygienických výrobků se staráme o zdraví a hygienu vašich zaměstnanců a zákazníků. Máme znalosti, nástroje i inovace, které vám pomohou zvýšit hygienické standardy ve veřejných a komerčních budovách po celém světě.

Chcete zvýšit laťku hygieny?

Věříme v kombinaci skvělých hygienických produktů, znalostí a podpůrných nástrojů. Zjistěte více o tom, jak můžete vytvořit hygienické a čisté pracoviště.

Výrobky a služby

Vyhledejte si doporučené výrobky a služby pro vaši oblast zájmu na našich stránkách www.lari.cz nebo se poraďte na zakaznické lince 844 333 844.

Postřehy a znalosti

Díky úzké spolupráci se zákazníky jsme získali poznatky, které podle našeho názoru budete považovat za zajímavé a užitečné pro vaše podnikání.