Navštivte náš blog, kde najdete NOVINKY v našem sortimentu a aktuální AKCE, které právě probíhají.


Ucpaný odpad? Předejděte problému jednoduše.

27. června 2019

Předejděte ucpávání odpadů na toaletách a v umývárnách za pomocí inovativní technologie papírových ručníků a toaletních papírů značky Celtex. 

Ucpaný odpad? Předejděte problému jednoduše a bez enzymů

Jestli se vám už někdy ucpal odpad, víte, že jde o velmi nepříjemný problém. Než pak bojovat s přetékajícím záchodem, je lepší včas se zaměřit na prevenci.

Co způsobuje ucpávání odpadu na toaletách
Odpad nemusí ucpat vždy jen vlasy, mastnota a zbytky jídla. Především na vytížených toaletách dochází k ucpání WC toaletními papíry a papírovými ručníky.
Toalety v restauracích, obchodních domech, ubytovacích zařízeních, kempech, karavanech či na letištích denně pojímají velké množství papíru. Dříve nebo později se stane, že se ani častým splachováním veškerého papíru nezbavíte. Jeho nedokonale rozpuštěné zbytky se začnou ukládat v odpadních trubkách, které přestanou být průchodné.

 

 
 
Splachujte efektivně s Flutech® Vyzbrojte se těžkým kalibrem, díky kterému bude prevence ucpávání odpadu hračka. Oblíbená značka hygienických potřeb Celtex totiž přichází s revoluční technologií Flutech®.
 
 
 
Dejte sbohem nerozpuštěným kouskům papíru a neefektivnímu splachování. Papírové ručníky Hydrosol a toaletní papíry ze 100% celulózy Celtex s technologii Flutech® se rozpustí během 9 vteřin bez použití enzymů.  Inovativní formule Flutech® tak garantuje maximální servis hygieny nejen na veřejných toaletách a v umývárnách.