Navštivte náš blog, kde najdete NOVINKY v našem sortimentu a aktuální AKCE, které právě probíhají.


Seznamte se s prémiovou řadou recyklovaným papírů E-tissueE-Tissue.

18. září 2019

Hledáte kvalitní sortiment hygienického papíru, který je přírodní a šetrný k přírodě? E-tissue splňuje oboje. Jedná se o recyklovaný papír v bio kvalitě, který se vyrábí z celulózy bez přidaných chemikálií. Navíc je odolný a příjemný na dotek. Zjistěte, jaké jsou další jeho výhody.

Udržitelnost a kvalita na prvním místě

E-tissue představuje prémiovou řadu recyklovaného papíru v bio kvalitě. Výroba je založená na principech tzv. modré ekonomiky, jejíž hlavní myšlenkou je udržitelnost a efektivní využití všech dostupných zdrojů včetně již použitých materiálů.

Kromě toho, že E-tissue splňuje vysoké ekologické normy, se jedná o recyklovatelný  papír té nejvyšší kvality. Je velmi jemný, ale přesto pevný. Vyrábí se ze speciální směsi přeměněných čistých buničinových ořezů a kraftových vláken bez použití bělicích nebo chlorových chemikálií.

Výhody recyklovaného papíru E-tissue

  • Bio kvalita – toaletní papír je 100% přírodní bez chemických a bělicích látek.
  • Bezpečnost – E-tissue papír je dermatologicky testován, šetrný k pokožce a bezpečný při styku s kůží i potravinami.
  • 100% ekologičnost – proces výroby je šetrný k životnímu prostředí.
  • Rychlá rozpustnost – toaletní papír se v odpadu rozloží do 15 vteřin, nehrozí tedy ucpání odpadních cest.
  • Odolnost – vyznačuje se velmi vysokou absorpční schopností.
Certifikáty mluví samy za sebe
Recyklovaný papír E-tissue je držitelem certifikací Ecolabel a PEFC, díky které spotřebitelé snadno poznají, že se jedná o produkty využívající zdroje z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem. Toaletní papír navíc splňuje také normu 1935/2004/CE o styku materiálů s potravinami.
 
Využití papíru E-tissue
Díky tomu, že se papír rychle rozpouští, ho můžete použít i v místech, kde se vyskytuje problém s ucpáváním kanalizace. Hodí se pro vytížené toalety, například v obchodních centrech, restauracích nebo ubytovacích či zdravotnických zařízeních. Ocení ho i běžné domácnosti, které si potrpí na ekologické produkty.