Chtěli by jste se dozvědět co je nového ve světě hygieny? Podívejte se na náš BLOG.

Neslevujte ze svých hygienických standardů.

14. dubna 2022

Hygienické papírové kapsičky na příbory. Unikátní řešení pro Vaše stolování. Hygiena na 1. místě!

Zajistěte 100% hygienu s jednorázovými papírovými kapsičkami na příbory s vloženým ubrouskem.

S inovativním vylepšeným materiálem budou kapsičky pevnější, odolnější pro roztržení díky povrchové úpravě z polythylenu. Doplňte kaspičky jednorázovým papírovým prostíráním. Vyberte si ze široké nabídky vzorů a barev.

  

Proč zrovna kapsičky na příbory?

Ubrousky jsou do kapsičky vkládany strojem, tudíž nedochází ke kontaktu s žádnou jinou osobou. V praktickém přenosném balení si obsluha může nachystat příbory do kapsiček předem, zajistí tak v provozu rychlou a hygienickou manipulaci a odpadnou tak přípravy s chystáním a zakládáním ubrousků.

Dvouvrstvý dostatečně velký ubrousek o rozměru 38x38 cm v bílé barvě nebo eko variantě zajistí pohodlné stolování pro vaše hosty. Vy tak budete mít jistotu, že je stůl pro vaše hosty prostřen během chvilky.

S prostíráním a kaspičkami budete vždy originální. Vyberte si ze tří druhů provedení kapsiček - Eco celulóza, celulóza, celulóza+polyethylenová fólie (nejpevnější varianta kapsiček).


  

Letní SLEVOVÁ AKCE na kaspičky na příbory v provedení natur

Využijte naší slevové akce na kapsičky natur s 10% slevou. Období letních zahrádek je tady. S naší letní akci ušetříte vaše finance i čas.

Buďte připraveni na své hosty s kapsičkami na příbory a jednorázovým papírovým prostíráním.