Perfektní řešení pro vaše stolování - jednorázové papírové kapsičky s vloženým ubrouskem naleznete v kategorii gastro doplňky.


LARI CZ / Katalog / Zdravotnictví a dezinfekce / Dezinfekce pro zdravotnictví / Dezinfekce ploch a povrchů / Dezinfekční koncetrovaný přípravek Incidin Foam 750ml + 2ks pistole/krt
Dezinfekční koncetrovaný přípravek Incidin Foam 750ml + 2ks pistole/krt

Dezinfekční koncetrovaný přípravek Incidin Foam 750ml + 2ks pistole/krt

Číslo výrobku: 3021800
215,00 Kč bez DPH / ks
260,15 Kč s DPH / ks
Incidin Foam kapalný koncentrovaný dezinfekční a čisticí přípravek pro zdravotnictví k ošetření předmětů z citlivých materiálů, ideální pro péči o inkubátory, vyšetřovací křesla a lůžka v ordinacích. Skvělý i pro oblast solárií. Inovační pěnová aplikace ! Další informace...

množství:
-
+
Skladem: 9 ks


Informace produktu Dezinfekční koncetrovaný přípravek Incidin Foam 750ml + 2ks pistole/krt

Incidin Foam kapalný koncentrovaný dezinfekční a čisticí přípravek pro zdravotnictví k ošetření předmětů z citlivých materiálů, ideální pro péči o inkubátory, vyšetřovací křesla a lůžka v ordinacích. Skvělý i pro oblast solárií. Inovační pěnová aplikace !
Pro rychlou a účinnou dezinfekci a očištění všech předmětů z kovů, plastů, pro použití na lakované povrchy, polykarbonáty, polysulfonáty, akrylátové sklo apod.
Výhody pro uživatele: široké spektrum účinnosti a rychlé působení, čistota a současně i ohleduplnost vůči ošetřovanému materiálu, obsahuje látky šetrné k pokožce, nedráždí, nealergizuje, neobsahuje aldehydy, zaručena bezpečnost pro pacienta i pro zdravotnický personál, slouží k přímému použití, neředí se, pěnová forma zabraňuje vzniku aerosolu, příjemná svěží parfemace umocňuje pocit dokonalé čistoty, odpovídá nejmodernějším hygienickým požadavkům a evropským standardům.
Spektrum účinnosti: baktericidní (včetně TBC), fungicidní, virucidní (včetně HBV, HIV, Rota, Vaccinia, Adeno, Papova) .Obsah účinných látek ve 100 g přípravku: 0,01 g glukoprotamin, 0,2 g KAS, 20,0 g 2-propanol, 10,0 g ethanol. Další složky: kationaktivní tenzidy, pomocné látky, parfemace. Oblast použití: pro rychlou a účinnou dezinfekci a očištění všech předmětů z kovů, plastů, pro použití na lakované povrchy, polykarbonáty, polysulfonáty, akrylátové sklo apod. Přípravek je ideální pro péči o inkubátory, vyšetřovací křesla v zubních ambulancích a lůžka v ordinacích. Doporučujeme i pro ostatní zdravotnická zařízení, tj. lázně, ozdravovny, léčebny, penziony pro seniory, ústavy sociální péče, pro laboratoře, farmaceutickou výrobu apod.

Užitek: Incidin Foam kapalný koncentrovaný dezinfekční a čisticí přípravek pro zdravotnictví k ošetření předmětů z citlivých materiálů, ideální pro péči o inkubátory, vyšetřovací křesla a lůžka v ordinacích. Skvělý i pro oblast solárií. Inovační pěnová aplikace !
Obsah: 750ml
Čárový kód/EAN:4028163021812

Dokumenty k produktu Dezinfekční koncetrovaný přípravek Incidin Foam 750ml + 2ks pistole/krt

Incidin_foam.jpg Incidin_foam.jpg
INCIDIN FOAM_BL.pdf INCIDIN FOAM_BL.pdf

Položit prodejci otázku k produktu Dezinfekční koncetrovaný přípravek Incidin Foam 750ml + 2ks pistole/krt

To vypadá dobře!
To vypadá dobře!
Prosím zadejte Váš telefon.
Prosím zadejte email příjemce.
Ke vzkazu bude připojen název zboží a odkaz na detail zboží
Prosím napište vzkaz pro příjemce.
Před odesláním musíte souhlasit s podmínkama.

Nastavit hlídacího psa k produktu Dezinfekční koncetrovaný přípravek Incidin Foam 750ml + 2ks pistole/krt


Nastavit hlídacího psa ceny produktu

Kč bez DPH
Zadejte požadovanou cenu zboží. Klesne-li cena zboží na tuto hodnotu nebo nižší, bude Vám zasláno upozornění e-mailem.
E-mailová adresa, na kterou bude zasláno upozornění.

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.


Nastavit hlídacího psa množství produktu

Zadejte požadovaný stav skladu. Stoupne-li množsví zboží na tuto hodnotu nebo vyšší, bude Vám zasláno upozornění e-mailem.
E-mailová adresa, na kterou bude zasláno upozornění.