Navštivte náš blog, kde najdete NOVINKY v našem sortimentu a aktuální AKCE, které právě probíhají.LARI CZ / Katalog / AKCE/SLEVY NOVINKY / NOVINKY / NOVINKY mýdla a dezinfekce / Tekuté mýdlo extra jemné TORK MEVON 55 mini 475ml S2
Tekuté mýdlo extra jemné TORK MEVON 55 mini 475ml S2
Novinka

Tekuté mýdlo extra jemné TORK MEVON 55 mini 475ml S2

Číslo výrobku: 420702
Značka: TORK
98,00 Kč bez DPH / ks
118,58 Kč s DPH / ks
Krémové tekuté mýdlo Tork mini, běžné mytí rukou bez parfemace, 475 dávek, jednorázová láhev včetně dávkovací pumpičky, certifikováno Evropským centrem pro výzkum alergií ECARF jako vhodné pro alergiky, ideální pro časté mytí rukou. Další informace...

množství:
-
+
Skladem: 25 ks


Certifikáty produktů

Informace produktu Tekuté mýdlo extra jemné TORK MEVON 55 mini 475ml S2

Dopřejte citlivé pokožce mimořádnou péči v podobě extra jemného tekutého mýdla Tork mini. Toto mýdlo je díky jemnému složení bez parfémů a barviv velmi šetrné k pokožce. Certifikováno Evropským centrem pro výzkum alergií (ECARF) jako vhodné pro alergiky. Vhodné do Tork mini zásobníků na tekuté mýdlo, které se snadno používají a nabízejí všem uživatelům dokonalou hygienu rukou. Prioritou na toaletách jsou prostředky k mytí a sušení rukou, které podporují správnou hygienu. Mýdla Tork Premium, která čistí a zároveň zvlhčují pokožku, hrají důležitou roli při poskytování kvalitní a moderní hygieny rukou. Toalety by měly nejen splňovat hygienické potřeby,ale rovněž jejich údržba by měla být snadná, s co nejnižšími náklady, nízkou odpadovostí a vysokým repektem k životnímu prostředí. Nový systém Tork pro mytí a čištění rukou splňuje ty nejnáročnější požadavky a zajišťuje dokonalou hygienu. Zásobník tekutého mýdla a nový design obalů mýdel a čistících prostředků byly optimalizovány tak, aby fungovaly v dokonalé harmonii a aby je bylo možné snadno a rychle doplňovat. Nová jednorázová dávkovací pumpička zaručuje, že uživateli se při každém pužití dostane 1 ml mýdla nebo čistícícho prostředku, což je dostatečné množství pro řádné umytí a očištění rukou. Tím se zabraňuje nadměrné spotřebě mýdla, což značně snižuje frekvenci doplňování a výměny náplně v zásobníku.

Užitek: Krémové tekuté mýdlo Tork mini, běžné mytí rukou bez parfemace, 475 dávek, jednorázová láhev včetně dávkovací pumpičky, certifikováno Evropským centrem pro výzkum alergií ECARF jako vhodné pro alergiky, ideální pro časté mytí rukou.
Materiál: pH 5,5
Obsah: 475 ml
Barva: bílá
Systém: S2
Váha: 0.49 kg
Značka: TORK
EAN kód:7322540861365
Číslo výrobku: 420702

Položit prodejci otázku k produktu Tekuté mýdlo extra jemné TORK MEVON 55 mini 475ml S2

To vypadá dobře!
To vypadá dobře!
Prosím zadejte Váš telefon.
Prosím zadejte email příjemce.
Ke vzkazu bude připojen název zboží a odkaz na detail zboží
Prosím napište vzkaz pro příjemce.
Před odesláním musíte souhlasit s podmínkama.

Nastavit hlídacího psa k produktu Tekuté mýdlo extra jemné TORK MEVON 55 mini 475ml S2


Nastavit hlídacího psa ceny produktu

Kč bez DPH
Zadejte požadovanou cenu zboží. Klesne-li cena zboží na tuto hodnotu nebo nižší, bude Vám zasláno upozornění e-mailem.
E-mailová adresa, na kterou bude zasláno upozornění.

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.


Nastavit hlídacího psa množství produktu

Zadejte požadovaný stav skladu. Stoupne-li množsví zboží na tuto hodnotu nebo vyšší, bude Vám zasláno upozornění e-mailem.
E-mailová adresa, na kterou bude zasláno upozornění.