Navštivte náš blog, kde najdete NOVINKY v našem sortimentu a aktuální AKCE, které právě probíhají.


Vsaďte na sílu přírody: NOVÉ EKOLOGICKÉ MÝDLO TORK.

14. dubna 2021

Záleží vám na zdraví vašich zaměstnanců a hostů a také na životním prostředí? Vybavte svůj podnik prémiovým ekologickým mýdlem TORK.

Vsaďte na sílu přírody: NOVÉ EKOLOGICKÉ MÝDLO TORK

Záleží vám na zdraví vašich zaměstnanců a hostů a také na životním prostředí? Vybavte svůj podnik prémiovým ekologickým mýdlem TORK.

99 % složek přírodního původu.

Nové ekologické mýdlo TORK s čirou a jemnou konzistencí a výbornou účinností vás potěší také tím, že v něm najdete:

● 99 % složek přírodního původu,

● 7 z 9 složek rostlinného původu, ● pouze 1 konzervační látku, ovšem velmi šetrnou,

● mycí složky výhradně z obnovitelných zdrojů.

 

Dotáhněte to do konce a umývárny vybavte recyklovanými EKO papírovými ručníky.
 
Mycí složky bezpečné pro životní prostředí 
Méně je někdy více. Proto se TORK v ekologickém mýdle Premium Clarity zaměřil na snížení množství mycích složek o 70 %. Čisticí efekt přitom zůstává naprosto stejný. Díky menšímu množství mycích složek je ekologické mýdlo TORK mnohonásobně bezpečnější pro vodní organismy než běžná mýdla.
Biologicky rozložitelné složení vyneslo prémiovému mýdlu TORK certifikát EU Ecolabel.
 
Méně vody, více pěny
Přesvědčte se o výborné pěnivosti ekologického mýdla TORK. Rychlá tvorba jemné pěny a její snadné oplachování vám zaručí úsporu vody při každém mytí rukou

Pohodlné používání díky dávkovačům

 Vytvořte skutečně hygienické podmínky, vaši zaměstnanci a hosté to ocení. Bezdotykové dávkovače tekutého mýdla nejen že dobře vypadají, spolu s mýdlem se také podílí na ochraně před bakteriemi. Pro pohodlné a hygienické používání ekologického mýdla Premium Clarity vyberte kompatibilní dávkovač TORK typu S4.
 
Snižte objem odpadu. TORK svá mýdla a dezinfekční prostředky plní do smršťovacích lahví. Z dávkovače pak vyjmete skutečně prázdný obal. 
 
 

 

Dbáte na šetrnost vůči přírodě nejen v umývárnách? V našem BIO-EKO sortimentu objevíte například EKO stolní ubrousky nebo ekologické vůně a likvidátory zápachu.