Navštivte náš blog, kde najdete NOVINKY v našem sortimentu a aktuální AKCE, které právě probíhají.


Vyměňte hadry za průmyslové čisticí utěrky Tork .

4. července 2019

Hromada hadrů v koutě nevypadá dobře ani v té nejmodernější hale. Vsaďte na průmyslové čisticí utěrky a udělejte lepší dojem na zákazníky i obchodní partnery. 

Vyměňte hadry za průmyslové čisticí utěrky

Nepořádek na pracovišti snižuje dojem důvěryhodnos vašeho podniku. Zasaďte se proto o efektivní a zároveň snadné čištění a vytírání všech prostor. Díky pravidelnému používání průmyslových čistících utěrek a správné úklidové chemie budou všechny vaše objekty působit daleko profesionálněji před zákazníky i obchodními partnery.

Vsaďte na vysokou a jednotnou kvalitu pomůcek na úklid

Průmyslové čisticí utěrky Tork nabízejí perfektní savost. Díky své jemnosti jsou použitelné na všechny možné povrchy a na jakékoliv čisticí operace s celou škálou úklidové chemie, dezinfekčních a odmašťovacích přípravků.
Na rozdíl od hadrů nastříhaných ze starého oblečení se můžete spolehnout na kvalitu každého kousku. Vaši zaměstnanci tak budou při úklidu efektivnější a práce jim půjde lépe od ruky.
 
Nepodceňujte zákaznický audit
Hromádka špinavých hadrů v koutě nebude vypadat dobře ani v té nejmodernější hale. Prezentujte se před zákazníky tak, jak chcete, aby vás skutečně vnímali. Zákaznický audit je pro vaše podnikání klíčový – čistota na pracovišti je jedním z faktorů, které udrží stávající a přesvědčí nové zákazníky.
 
Nejen specialisté kontroly kvality vám totiž potvrdí, že i (ne)pořádek v továrně má vliv na to, jak kvalitně působí vaše výrobky a jak profesionálně vypadá celý váš podnik.