Navštivte náš blog, kde najdete NOVINKY v našem sortimentu a aktuální AKCE, které právě probíhají.


Nový systém papírových ručníků QUICK³.

26. června 2020

Hledáte multifunkční utěrky do profesionálních kuchyní i kanceláří? Na spočítání výhod papírových ručníků CELTEX QUICK³ vám nebude stačit jedna ruka.

Nový systém papírových ručníků QUICK³: rychlé použití i bez zásobníku!
 
Patentovaná inovace skládaných papírových ručníků CELTEX Infiore QUICK³ nabízí řešení pro profesionální kuchyně, kde není času nazbyt, ale i kancelářské provozy, v nichž není prostor pro zásobník na papírové ručníky. Spočítejte výhody CELTEX Infiore QUICK³, nebude vám stačit jedna ruka.
Výhody CELTEX Infiore QUICK³
 
Skládané papírové ručníky CELTEX Infiore QUICK³ si vy i vaši zaměstnanci rychle oblíbíte z jednoduchých a praktických důvodů:
Ušetříte čas díky dávkování po jednotlivých listech.
Není třeba instalovat hygienický zásobník – systém CELTEX infiore QUICK³ funguje stejně jako u vytahovacích kosmetických ubrousků.
Vydrží vám stejně dlouho jako až 3 role kuchyňských utěrek.
 
● Pomohou vám zachovat hygienický standard na pracovišti – nikdo nesahá na nic jiného než na ručník, který si vytahuje.
Zamezují plýtvání – díky praktickému průhlednému obalu je vidět, kolik papírových ručníků v balíčku zbývá, nestane se, že někdo zbytečně otevře nové balení.
Jsou vhodné pro kontakt s potravinami a jsou dermatologicky testované – podívejte se na značení výrobků s ekologickým certifikátem a určených pro styk s potravinami.
 
 
 
 
● Mají extra velký rozměr 25×30 cm – stačí si z nabídky pomocníků k udržení hygieny v kuchyni vybrat provedení po 2400 ks a 150 ks útržků.
 
 
 
 
 
Pořízením skládaných papírových ručníků CELTEX Infiore QUICK³ rozhodně nešlápnete vedle. Naopak šetříte čas, ale i životní prostředí. Vsaďte na perfektní savost, odolnost, velký rozměr ručníků, jejich multifunkčnost a hygienické a přesné dávkování.