Navštivte náš blog, kde najdete NOVINKY v našem sortimentu a aktuální AKCE, které právě probíhají.


Inovativní zásobníky TORK PeakServe® : ideální volba pro frekventované umývárny a toalety.

14. dubna 2020

Usnadněte a zrychlete hygienu vašim hostům či zaměstnancům. Prostory umýváren a toalet vybavte velkokapacitními zásobníky na papírové ručníky Tork PeakServe®. Přečtěte si o výhodách inovativních zásobníků více.

Skutečně velkokapacitní zásobníky na papírové ručníky
 
TORK zásobníky řady PeakServe® vás potěší svým minimalistickým designem se zaoblenými hranami, díky kterému perfektně zapadnou do moderního interiéru umýváren či toalet, ale především svou kapacitou. Díky tomu, že pojmou více než 2 100 ks navazujících papírových ručníků,
  • zamezíte riziku, že vaši hosté nebo zaměstnanci nebudou mít věčně k dispozici dostatek ručníků,
  • snížíte potřebu časté kontroly a doplňování papírových ručníků.

 

 
 
Zdravotně nezávadné papírové ručníky Tork PeakServe®
Nejen jednoduché použití, ale také bezpečnost a účinnost. Papírové ručníky PeakServe® mají certifikát EU Ecolabel a FSC®, který je jediným certifikátem uznávaným systémem LEED.
 
Jednoduchá údržba
Doplnit papírové ručníky do zásobníku zabere jen pár vteřin. tzv. navazující papírové ručníky TORK PeakServe® navíc umožňují doplňování kdykoliv tak, aby nedošlo k bez přerušení plynulosti jejich výdeje – poslední ručník ze starého a první z nového balení na sebe automaticky navazují.
Díky vysoké kapacitě zásobníku, bleskovému doplňování a jednoduchému skladování stlačených náplní se vaši zaměstnanci budou moci soustředit především na precizní úklid umýváren, nikoliv na častou údržbu zásobníků.
 

 

Design zásobníku na papírové ručníky TORK PeakServe®

Vyberte si takové provedení, které bude ladit s dalším vybavením:

Černý zásobník TORK PeakServe® – také v MINI variantě

Bílý zásobník TORK PeakServe® – také v MINI variantě

Zabudovatelný zásobník TORK PeakServe® – také ve variantě S

 

 

 

 

POZOR! Zásobníky lze objednat pouze na smlouvu TBP. Rádi vám poskytneme bližší informace – napište nám na lari@lari.cz nebo zavolejte na 844 333 844.