Chtěli by jste se dozvědět co je nového ve světě hygieny? Podívejte se na náš BLOG.

Inovace zásobníků PeakServe® v mini a zabudovatelném provedení.

14. dubna 2020

Tork PeakServe® zásobníky určeny pro toalety a umývárny s vysokou frekvencí návštěvnosti.

Potřebují Vaši zaměstanci maximalizovat čas pro úklid a udržet plynulý tok lidí. Úsporný velkokapacitní zásobník Tork PeakServe® kompatibilní      s navazujícími papírovými ručníky spolu dohromady tvoří perfektní systém s velmi vysokou kapacitu a to více než 2100 ručníků, které lze rychle a bez přerušení doplňovat, aby se udržela návaznost. Stlačené náplně se rychle doplňují, snadno se skladují a přenášejí, což umožňuje zaměstnancům soustředit se na čištění a precizní úklid umýváren, nikoli na doplňování zásobníků.
 
Vzít si ručník nezabere více než 3 sekundy, pro lepší průchodnost toalet a umýváren. Doplňujte ručníky, pokud se vám to hodí. Více flexibility znamená více času na úklid.  Ručník je vždy snadno k dispozici a snadno dostupný, díky patentovanému systému.  Díky největší kapacitě na trhu, více než 2100 ručníků na zásobník, je doba údržby zkrácena na minimum.
 
Zásobníky Tork PeakServe® nyní nově v mini verzi v bílé, černé barvě a v zabutovatelné nerezové verzi S a L (mini a maxi verze).
 
Uspokojte potřeby v rámci celého podniku s jedním typem náplně. Navazující ručníky – propojení jednotlivých balíčků. Stlačené balíčky – více ručníků v menším prostoru.
 
Doplňování během používání – doplňujte, kdy se vám to hodí - Rychlé a snadné doplňování – jednou tak rychlé!
 
Tork PeakServe papírové ručníky mají certifikát EU Ecolabel a FSC®, který je jediným certifikátem uznávaným systémem LEED.
 
Zásobníky lze objednat pouze na smlouvu TADP o bližší informace si můžete napsat na lari@lari.cz neboelefonicky na 844 333 844.