Navštivte náš blog, kde najdete NOVINKY v našem sortimentu a aktuální AKCE, které právě probíhají.


Špičková hygiena ve vaší kuchyni se zásobníky Tork Reflex ™

13. února 2019

Aby to v kuchyni hezky šlapalo, je třeba začít správnou hygienou. Zlepšete přístup k čisticím pomůckám, snižte množství odpadu a kontrolujte náklady. Udržujte tempo v kuchyni s výrobky Tork Reflex ™.

TORK pomáhá zajistit optimální procesyv kuchyni a perfektní výkon personálu.

Pokud jde o zvyšování efektivity ve fungování kuchyně, je přístup k pomůckám určeným k utírání a čištění zcela zásadní. Když nemáte potřebné hygienické pomůcky ve správný čas, může to mít závažné následky pro personál i pro chod kuchyně obecně.

Přístup k papírovým utěrkám
Kuchyňský personál velmi spoléhá na papírové utěrky, které používá k utírání a čištění povrchů a otírání rukou. Když papírové utěrky dojdou nebo když nejsou zásobníky snadno přístupné, ztrácejí všichni drahocenný čas.

Riziko křížové kontaminace
Špatné hygienické postupy, například opakované používání ušpiněných ubrousků, vedou k šíření bakterií v kuchyni. Snadný přístup k papírovým utěrkám znamená
nesrovnatelně lepší prevenci hygienických rizik.

Řízení nákladů a množství produkovaného odpadu
Finanční rozpočet pro kuchyňský provoz restaurací bývá napjatý. Papírové utěrky patří do základního vybavení, ale nejsou považovány za pomůcky s přidanou hodnotou. Je nutné mít spotřebu hygienických výrobků pod kontrolou a zároveň řídit množství produkovaného odpadu.

ŘEŠENÍ: Zásobník na papírové utěrky Tork Reflex™ se středovým odvíjením je ideálním řešením pro otírání rukou a utírání povrchů v profesionálním prostředí. Je navržený tak, aby byl efektivní součástí vašeho toku činností. Tento hygienický a odolný systém se snadnou obsluhou zvyšuje flexibilitu a napomáhá tomu, aby bylo čištění i mytí rychlejší a lepší.

Zásobník na papírové ručníky v roli Tork Reflex™:

barva tyrkysová                                            barva bílá     

mini verze systém M3, obj.č. 473167                  mini verze systém M3, obj.č. 473177

maxi verze systém M4, obj.č. 473180                 maxi verze systém M4, obj.č. 473190