Navštivte náš blog, kde najdete NOVINKY v našem sortimentu a aktuální AKCE, které právě probíhají.


Objevte nová tekutá mýdla na ruce TORK.

11. října 2022

Značka TORK je v oblasti hygieny stálicí, na kterou se můžete spolehnout. V provozech i jiných zařízeních vsaďte na nová tekutá či pěnová mýdla na ruce, která si oblíbí vaši klienti i zaměstnanci. V čem TORK mýdla vynikají?

Jednoduché použití a certifikovaná údržba
Nikdo se na toaletách a v umývárnách nechce zdržovat déle, než je potřeba, a to platí nejen pro uživatele, ale i pracovníci úklidu. Zaměřte se proto na produkty, které se snadno instalují, doplňují, udržují a dobře fungují.
 
Díky certifikovanému systému nezabere doplnění mýdla více než 10 vteřin. Oceníte také to, že tekutá mýdla a sprchové gely jsou nyní kompatibilní se všemi zásobníky na mýdla a dezinfekční prostředky (S4).
Vysoká efektivita
Jedna dávka, tj. jedno stlačení dávkovače na tekuté mýdlo stačí k důkladnému umytí rukou. Tekutá mýdla TORK prakticky okamžitě vytvoří bohatou pěnu, šetrnou vůči pokožce.
 
Zvyšte standard v oblasti hygieny a nabídněte svým zákazníkům i klientům také dezinfekci na ruce. Stojany na dezinfekci instalujte nejen na toaletách, ale třeba i na recepci či v jiných vytížených místech vašeho podniku.
 
Udržitelnost
Kvalita vybavení v současnosti není jediným kritériem, na které se moderní podniky zaměřují. Je třeba využívat takové produkty, které zároveň snižují negativní dopad na planetu a podnikům pomáhají dosahovat cílů v oblasti udržitelnosti.
 
Obaly tekutých mýdel TORK jsou recyklovatelné a při vyprazdňování se postupně zplošťují, čímž snižují objem odpadu.
 
 
 
 
 
 
Vysoký standard péče o pokožku rukou
Tekutá a pěnová mýdla značky TORK obsahují hydratační složky, díky nimž by nemělo docházet k vysoušení pokožky. Práce v některých odvětvích průmyslu, zdravotnictví či gastronomie však vyžaduje velmi časté mytí rukou, což samo o sobě citlivé kůži neprospívá.
 
Pečujte o své zaměstnance či klienty a vedle špičkových mýdel jim nabídněte také jemné krémy k ošetření pokožky rukou po umytí. Lidé s mimořádně suchou, citlivou či podrážděnou pokožkou ocení především TORK hydratační neparfémovaný krém s obsahem přírodních olejů, vitamínu E a panthenolu. Sympatické balení 75 ml je praktické i na cesty.
 Pokud hledáte přípravky ve větších baleních, prozkoumejte naši kompletní nabídku hydratačních krémů na ruce.