Zavřít

Infolinka:

844 333 844

Po – Pá 7:00 – 16:00

Zavřít

Certifikace:

Weblogo
Zavřít
Zavřít

Rychlý kontakt:

lari@lari.cz

Specializovaný dodavatel personální a průmyslové hygieny.
Nákupní košík
Množství:0 ks
Celkem:0 CZK
doprava zdarma doprava zdarma

Platební metody

Vážení zákazníci,
připravili jsme pro Vás přehled platebních metod, kterými můžete platit v našem sídle.platebni-metody
Přípoj se na Facebook

Víte, že ...

Víte, jaká je Vaše barva?

Barvy mají obrovský vliv na náladu a chování lidí. Přestože v restauraci může být spousta aspektů, které ovlivňují to, jak se zde hosté cítí, barvy patří k těm zásadním.

Abychom Vám nabídli inspiraci a námět k zamyšlení o barvách, přečtěte si článek jak barvy ovlivňují náladu hostů, a kterépocity v nich evokují.

Meditativní zelená

Zelená barva je popisována jako uklidňující, klidná a vlídná. Je vhodná do situací, kdy si zajdete na oběd nebo kávu s lidmi, které dobře znáte. Jde o prostředí, v němž se lidé spíše uzdravují a lečí, než aby se vzpružili nebo prožívali romantické chvíle.

Veselá oranžová

Oranžová barva je vnímána jako moderní a veselá barva, obvykle spojována se šťastnými zážitky s dětmi a přáteli. Tato barva by ale na druhou stranu mohla být vnímána jako poněkud neromanticky, lehce stresující a málo luxusní.

Sofistikovaná černá

Černá je barvou komplexnosti. Je vnímána jako luxusní, moderní a sofistikovaná, ovšem současně jako mírně nevlídná a nezajímavá. Je vhodná pro rafinovanou schůzku s večeři nebo nad skleničkou – tedy pro příležitosti, kdy necháváte děti doma. Černá barva dělá barvu méně vhodnou pro obchodní jednání.

Povzbuzující žlutá

Žlutá je povzbuzující a veselá barva, vhodná do prostředí, které má hosty nabít energií. Tato barva je vnímána jako vhodná pro snídaně, snad aby navodila dobrou náladu a působila po ránu jako „životabudič“. Žlutá je také nejoblíbenější barva do podniků, kam by lidé chodili s dětmi.

Romantická červená

Červená barva spíše vyčnívá a vyvolává silné emoce, než aby splývala s okolím. Není asi nijak překvapivé, že červená je silně spojována s láskou a večerními schůzkami nad skleničkou. Červená má ovšem také svou povzbuzující a zábavnou stránku.

Klidná modrá

Modrá barva je popisována jako přívětivá, pohodová a uklidňující. Je vnímána jako vhodná do podniků vhodných pro celou rodinu, kam je příjemné si zajít na snídani nebo na kávu, ale které nejsou tak luxusní, aby se do nich dalo zajít na obchodní schůzku.

Tradiční hnědá

Jedná se o neutrální barvu, hnědá barva může také podporovat relaxaci. Je vnímána jako tradiční, neutrální a uklidňující. Hnědá možná nebude tou nejlepší volbou pro podnětné zážitky. Je však vnímána jako vhodná barva do tradičnějších podniků a dá se snadno kombinovat s jinými barvami.

Luxusní bílá

Jenáse o neutrální barvu a „čisté plátno“ čekající na zážitky hostů. Bílá je rovněž vnímána jako nejlepší barva pro obchodní schůzky. Tato barva je považována za luxusní a moderní, dosahuje ovšem nízkého skóre u emocí, jako je radost  a nadšení. Tato barva se hodí na vytvoření neutrálního prostředí, které nerozptyluje a umožňuje se soustředit na aktuální úkol.

A jaká je Vaše barva?... vyberte si ubrousky a doplňte svou restauraci tou správnou barvou pro Váš podnik.

Vyberte si zde