Zavřít

Infolinka:

844 333 844

Po – Pá 7:00 – 16:00

Zavřít

Certifikace:

Weblogo
Zavřít
Zavřít

Rychlý kontakt:

lari@lari.cz

Specializovaný dodavatel personální a průmyslové hygieny.
Nákupní košík
Množství:0 ks
Celkem:0 CZK
doprava zdarma doprava zdarma

Platební metody

Vážení zákazníci,
připravili jsme pro Vás přehled platebních metod, kterými můžete platit v našem sídle.platebni-metody
Přípoj se na Facebook

Víte, že ...

Hygiena hraje rozhodující roli v měnícím se kancelářském prostředí - kancelářské trendy.

Snaha o chytřejší, zdravější a ekologičtější řešení, která splňují očekávání zaměstnanců, se mění podle toho, jak společnosti vidí své kanceláře a podle toho musí facility manažeři a úklidové společnosti přemýšlet o hygieně kanceláří.

Zaměstnanci očekávají "hmatatelné" zlepšení kanceláří, které prošly a stále procházejí konstantním vývojem a s tím související hygienu, vyvíjejí tak tlak na zaměstnavatele a správu a údržbu budov. Manažeři se snaží nabízet kancelářské prostředí, které je bezpečné, ekologické, atraktivní a hygienicky čisté.

Tato zpráva vychází z průzkumu, jehož se zúčastnilo 8.000 kancelářských pracovníků ve velkých městech po celém světě, a z řady podrobných rozhovorů se šesti odborníky na oblast hygieny kancelářských prostor.

Zajištění kompletní a flexibilní hygieny

Více než polovina pracovníků po celém světě se často bojí infekce od kolegů, kteří chodí do práce, když jsou nemocní, což může vysvětlovat, proč se šest z deseti dotazovaných respondentů domnívá, že vzdálená prácemimo kancelář je dobrá pro jejich zdraví. Když se posouváme směrem ke sdílení většího kancelářského prostoru, očekávejte zvýšenou poptávku po řešeních, která umožňují aktivitu samotných zaměstnanců při zajištění kvalitní hygieny v kancelářích.

S tím, jak se návrh kanceláře stává flexibilnějším, aby umožňoval zaměstnancům společnosti plnit různé role a úkoly, se budou vyhledávat aktivní řešení poskytující kvalitnější hygienu kanceláře a umožňující samotným zaměstnancům převzít větší kontrolu nad hygienou pracoviště.

 
V období podzimu nastává větší riziko virového onemocnění, doporučujeme do konceláří a sanitárního zařízení:
 
- přenosný pěnový dezinfekční prostředek Tork Premium v pumpičce 400ml     obj.č. 511104
- přenosný pěnový dezinfekční prostředek Tork Premium v pumpičce 47ml       obj.č. 590101
- přenosný gelový dezinfekční prostředek Tork Premium v pumpičce 500 ml      obj.č. 511103

 

Věděli jste, že?