Zavřít

Infolinka:

844 333 844

Po – Pá 7:00 – 16:00

Zavřít

Certifikace:

Weblogo
Zavřít
Zavřít

Rychlý kontakt:

lari@lari.cz

Specializovaný dodavatel personální a průmyslové hygieny.
Nákupní košík
Množství:0 ks
Celkem:0 CZK
doprava zdarma doprava zdarma

Platební metody

Vážení zákazníci,
připravili jsme pro Vás přehled platebních metod, kterými můžete platit v našem sídle.platebni-metody
Přípoj se na Facebook

Víte, že ...

...řádná hygiena působí zvlášť příznivě na naše zdraví, na kvalitu života a prodlužuje dobu života?

Protože 80% infekcí se přenáší rukama, hygiena rukou hraje klíčovou úlohu při uchování zdraví. Podle renomovaného Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) je mytí rukou nejjednodušším, nejvíce účinným a levným způsobem jak předcházet šíření patogenních bakterií.

Proč používat mýdlo?

Mytí rukou pouze vodou nevede k odstranění veškerých nečistot a bakterií, které se nacházejí na rukách. Mýdlo smíchané s vodou vytváří pěnu, která účinně rozkládá a rozpouští nečistoty, oleje a mastnotu. To navíc ve spojení s třením rukou vede k odstranění bakterií z pokožky. Tyto bakterie jsou navázany na vodu, což umožní jejich snadné opláchnutí.

 

 Jaký typ mýdla je nejlepší a proč?

Tekutá mýdla lze snadno dávkovat, nanášet na ruce a navíc jsou daleko více účinná a hygienická ve srovnání s klasickým mýdlem v kostce. Vysoce jakostní tekutá mýdla zlepšují stav pokožky a odstraňují nečistoty, zvlhčují pokožku a obnovují její přirozené vlastnosti a rovnováhu. Veškerá mýdla Tork získala velice dobré výsledky při dermatologických zkouškách.

 

Proč je pH mýdla tak důležité?

pH zdravé pokožky se zpravidla pohybuje v rozsahu od 4,5 do 6,0, což znamená že je nepatrně kyselejší ve srovnání s neutrálním pH, které se rovná 7. pH pokožky hraje podstatnou roli při ochraně proti nežádoucím bakteriím. Udržení přirozeného pH pokožky vede k optimální funkci kožní bariéry. Sortiment výrobků Tork má pH stejné jako normální pokožka a pomáhá tak udržovat její přirozenou rovnováhu.