Zavřít

Infolinka:

844 333 844

Po – Pá 7:00 – 16:00

Zavřít

Certifikace:

Weblogo
Zavřít
Zavřít

Rychlý kontakt:

lari@lari.cz

Specializovaný dodavatel personální a průmyslové hygieny.
Nákupní košík
Množství:0 ks
Celkem:0 CZK
doprava zdarma doprava zdarma

Platební metody

Vážení zákazníci,
připravili jsme pro Vás přehled platebních metod, kterými můžete platit v našem sídle.platebni-metody
Přípoj se na Facebook

Víte, že ...

...průměrný psací stůl na pracovišti může mít na svém povrchu 400krát více bakterií než toaleta?

Předpokladem udržování dobrého zdravotního stavu je posilování hygienického povědomí. Pokud víte, jak se přenášejí choroboplodné zárodky a jaký význam mají hygienické návyky zahrnující pravidelné mytí rukou, můžete tyto poznatky z oblasti hygieny předávat svým kolegům, přátelům a rodinným příslušníkům.

Hygiena v kanceláři a na pracovišti

Koupí-li si zaměstnanec po cestě do práce svačinu, ranní kávu či dnešní noviny, přináší s sebou do kanceláře také milióny choroboplodných zárodků. Jen mezi špičkou prstu a loktem s sebou nosíme 2 až 10 milionů bakterií. Některé z nich jsou neškodné nebo dokonce prospěšné, protože posilují náš imunitní systém, zatímco jiné jsou původci nákaz a onemocnění. Naneštěstí nevidíme, které z těchto bakterií jsou ty „zlé“, a proto se neobejdeme bez preventivních opatření.

 

Průměrný psací stůl na všem pracovišti bude mít na svém povrchu 400krát více bakterií než toaleta. Dodržujete-li na pracovišti zásady správné hygieny rukou, dáváte tím najevo, že si vážíte jak zdraví svých spolupracovníků, tak i zdraví sebe samého a svých rodinných příslušníků. Tyto zásady hygieny rukou je nutné trvale prosazovat. Každý váš pracovní den by měl začínat umytím a důkladným osušením rukou.

 

Správná hygiena rukou je důležitým obranným nástrojem přispívajícím k udržování dobrého zdraví. Z výsledků studií vyplývá, že pokud se cítíte zdraví, jste i šťastnější, produktivnější a aktivnější a máte méně pracovních absencí. Z pohledu zaměstnavatele se snižují náklady související s pracovní neschopností a zvyšuje se produktivita práce. Z pohledu zaměstnanců je dobré zdraví předpokladem toho, aby si mohli stále naplno užívat života. Důslednější dodržování zásad hygieny rukou snižuje pravděpodobnost přenášení onemocnění mezi zaměstnanci a také počet pracovních absencí souvisejících s péčí o nemocné členy rodiny.