Zavřít

Infolinka:

844 333 844

Po – Pá 7:00 – 16:00

Zavřít

Certifikace:

Weblogo
Zavřít
Zavřít

Rychlý kontakt:

lari@lari.cz

Specializovaný dodavatel personální a průmyslové hygieny.
Nákupní košík
Množství:0 ks
Celkem:0 CZK
doprava zdarma doprava zdarma

Platební metody

Vážení zákazníci,
připravili jsme pro Vás přehled platebních metod, kterými můžete platit v našem sídle.platebni-metody
Přípoj se na Facebook
1 2

O hygieně

Kancelářské trendy - hygiena hraje rozhodující roli v měnícím se kancelářském prostředí.

20.09.2016
Snaha o chytřejší, zdravější a ekologičtější řešení, která splňují očekávání zaměstnanců, se mění podle toho, jak společnosti vidí své kanceláře a podle toho musí facility manažeři a úklidové společnosti přemýšlet o hygieně kanceláří.

Je lepší papírový ručník nebo horkovzdušný osoušeč rukou?

02.12.2015
Hygiena rukou je v dnešní době velmi důležitá. A správné osušení rukou do tohoto procesu samozřejmě patří. Otázka zní:Je lepší papírový ručník nebo horkovzdušný sušák?

Hygiena v potravinářství je velmi důležitá!

11.03.2015
Pravidelné mytí rukou zabere jen několik minut denně, ale firmám může uspořit nemalé náklady. Důkladná hygiena rukou totiž znamená sníženou nemocnost, bezpečnější pracoviště i plynulejší práci.

Nejlepší recept proti chřipce: mytí rukou!

09.01.2013
Zima je období chřipky a nachlazení. Především ve školách a veřejných prostorech. Správné mytí rukou je tou nejlepší prevencí proti všem infekcím.

Hygiena rukou: rozpor mezi znalostmi a realitou

20.03.2012
V řadě zemí existují pravidla a podrobná doporučení týkající se správné hygieny rukou, ale míra respektování takových pravidel zůstává nízká. Studie zdravotnického časopisu International Journal of Infectious Diseases poukazuje na to, že existuje rozdíl mezi znalostmi doporučení a skutečným chováním zdravotníků

Důkladná hygiena a péče ve zdravotnických zařízeních Vás chrání před bakteriemi a infekcí

25.10.2011
Každý rok se infikuje nakažlivými bakteriemi a infekcí různých nemocí tisíce pacientů v nemocnicích a pečovatelský zařízeních. Německý lékař a soudní znalec pro nemocniční hygienu Andreas Schwarzkopf z Mannheimu v interviu pro značku Tork vysvětlil, jak správná hygiena rukou pomůže snížit riziko přenosu infekce v nemocnicích. Kromě toho hovoří i tom jak může vedení těchto zařízení přispět ke zlepšení hygienické situace.

Bakterie EHEC O104 H4 zvaná také E.coli.

23.08.2011
Escherchia coli, zvaná také E. coli, je střevní bakterie žijící v tlustém střevě lidí i zvířat. Velká většina kmenů této bakterie ovšem není pro člověka nebezpečných. Bakterie EHEC O104 H4 je kmenem bakterie E. coli, který vznikl mutací a stal se pro člověka toxickým. Bakterie EHEC O104 H4 způsobuje krvácivý průjem, v horším případě selhání ledvin a nervového systému, které mají za následek úmrtí nakaženého.

JAK SE VYHNOUT NACHLAZENÍ PO LETNÍCH PRÁZDNINÁCH?

03.08.2011
Prázdniny se koulí do druhé poloviny a již brzy se budeme vracet zpět do školy a do práce. Znovu se budeme setkávat ve větších skupinách a trávit více času uvnitř budov. V průběhu pouhých několika dalších týdnů, přesně jako hodinky, vypukají první nachlazení. Brzy budou následovat první chřipky. Budete-li dodržovat pár jednoduchých doporučení, můžete riziko infekce snížit. Věnujte pozornost i situacím, v nichž rodiče považují za důležité, aby si děti myly ruce.

HYGIENA V POTRAVINÁŘSKÉM PRŮMYSLU

21.02.2011
Bezpečná manipulace s potravinami je základním předpokladem pro zabránění kontaminaci potravin toxickými látkami a pro předcházení přenosu infekcí a virů v potravinářském průmyslu. Dodržování řádné hygieny rukou může zabránit přenášení vážných onemocnění mezi zákazníky, a ušetřit tak značné výdaje.

DOMÁCÍ HYGIENA - HYGIENA DOMOVA

21.02.2011
Faktor zdraví je důležitý při snižování rizika běžné chřipky i vážnějších virových onemocnění.
1 2