Navštivte náš blog, kde najdete NOVINKY v našem sortimentu a aktuální AKCE, které právě probíhají.LARI CZ / Katalog / AKCE/SLEVY NOVINKY / NOVINKY / NOVINKY mýdla a dezinfekce / Jemné tekuté mýdlo TORK Premium Extra Mild 1l S4
Jemné tekuté mýdlo TORK Premium Extra Mild 1l S4
Novinka

Jemné tekuté mýdlo TORK Premium Extra Mild 1l S4

Číslo výrobku: 424701
Značka: TORK
Balení obsahuje: 1ks
145,00 Kč bez DPH / ks
175,45 Kč s DPH / ks
Krémové neparfémované tekuté mýdlo Tork Premium Extra Mild , běžné mytí rukou bez parfemace ,1litr=1000 dávek, jednorázová láhev včetně dávkovací pumpičky. Další informace...

množství:
-
+
Skladem: 6 ks


Certifikáty produktů

Informace produktu Jemné tekuté mýdlo TORK Premium Extra Mild 1l S4

Více informací se dočtete v článku. 

Jemné krémové tekuté mýdlo Tork Premium Mild jednorázová patrona poskytuje komfortní a efektivní mytí rukou bez parfemace. Stačí lehce zmáčknout dávkovací tlačítko a 1 dávka spolehlivě zaručí důkladné omytí rukou bez větší námahy. Tekuté mýdlo je jemné k pokožce díky šetrnému složení, čistí a aktivně hydratuje pokožku i při častém mytí rukou, jemně parfémované. Tork tekuté mýdlo je ideální pro použití na  toaletách kde je vysoká frekvence  návštěvníků, díky své vysoké kapacitě je velmi ekonomické 1litr = 1000 dávek.  Šetrné k životnímu prostředí, ekologické označení Nordic Swan a EU Flower. Při každodenním mytí rukou poskytuje péči normální a suché pokožce. Tork jemné tekuté mýdlo má svěží vůni a obsahuje hydratační a vyživující přísady pro šetrné mytí rukou. Vhodné do Tork zásobníků na mýdla a dezinfekční prostředky, které jsou certifikovány pro snadné používání a nabízejí všem uživatelům dokonalou hygienu rukou. Mýdlo na ruce se svěží vůní. Šetrné mýdlo s hydratačními přísadami a perleťovým leskem.  Hydratační složky a složky dodávající pokožce lipidy. Dermatologicky testované.  pH přívětivé k pokožce. Šetří čas úklidovému personálu: Certifikované jednoduché doplňování* za méně než 10 sekund** Pomáhá zajistit správnou hygienu: Hygienicky uzavřená láhev s novou pumpičkou ke každé náplni omezuje riziko kontaminace a chrání přípravek až do okamžiku použití. Omezení objemu odpadu: Láhev je smršťovací a díky tomu je o 70 % menší objem odpadu*.
 

Užitek: Krémové neparfémované tekuté mýdlo Tork Premium Extra Mild , běžné mytí rukou bez parfemace ,1litr=1000 dávek, jednorázová láhev včetně dávkovací pumpičky.
Materiál: ph 5,5
Obsah: 1000ml
Barva: krémová
Systém: S4
Váha: 1.03 kg
Značka: TORK
EAN kód:7322541283135
Číslo výrobku: 424701

Dokumenty k produktu Jemné tekuté mýdlo TORK Premium Extra Mild 1l S4

424707_BL.pdf 424707_BL.pdf

Položit prodejci otázku k produktu Jemné tekuté mýdlo TORK Premium Extra Mild 1l S4

To vypadá dobře!
To vypadá dobře!
Prosím zadejte Váš telefon.
Prosím zadejte email příjemce.
Ke vzkazu bude připojen název zboží a odkaz na detail zboží
Prosím napište vzkaz pro příjemce.
Před odesláním musíte souhlasit s podmínkama.

Nastavit hlídacího psa k produktu Jemné tekuté mýdlo TORK Premium Extra Mild 1l S4


Nastavit hlídacího psa ceny produktu

Kč bez DPH
Zadejte požadovanou cenu zboží. Klesne-li cena zboží na tuto hodnotu nebo nižší, bude Vám zasláno upozornění e-mailem.
E-mailová adresa, na kterou bude zasláno upozornění.

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.


Nastavit hlídacího psa množství produktu

Zadejte požadovaný stav skladu. Stoupne-li množsví zboží na tuto hodnotu nebo vyšší, bude Vám zasláno upozornění e-mailem.
E-mailová adresa, na kterou bude zasláno upozornění.