Zavřít

Infolinka:

844 333 844

Po – Pá 7:00 – 16:00

Zavřít

Certifikace:

Weblogo
Zavřít
Zavřít

Rychlý kontakt:

lari@lari.cz

Specializovaný dodavatel personální a průmyslové hygieny.
Nákupní košík
Množství:0 ks
Celkem:0 CZK
doprava zdarma doprava zdarma

Platební metody

Vážení zákazníci,
připravili jsme pro Vás přehled platebních metod, kterými můžete platit v našem sídle.platebni-metody
Přípoj se na Facebook

Akce

Příjemná zimní atmosféra s barevnými ubrousky Infibra.

Zimní období vyzývá k tomu, abychom si udělali pohodlí a "barevně" rozjímali: během toho, kdy venku začínají padat sněhové vločky nebo je nevlídně, jsou podzimní dekorace laděné do oranžových a hnědých tónů, nahrazeny důstojnými bílými, šedými a krémovými barvami, které vytvářejí útulnou atmosféru.

A to nejen u nás doma, ale i restauratéři a hoteliéři dokážou na prostřených stolech navodit zimní pohodu správným výběrem barev ubrousků. Prostírání a ubrousky na stolech poskytují barevné akcenty a podtrhují sváteční a meditativní náladu rodinných, svátečních setkání.
Pro zimní období jsou klasické odstíny tmavě zelené, červené, bordó nebo krémové barvy spojené např. s větvičkami jedle a borovice, které snadno vytvářejí zimní útulnou atmosféru, která odpovídá dané sezóně. Rovněž bílá, tmavě tyrkysová, šedá patří k zimě. V kombinaci s vínovou nebo tmavou zelení tak vyzařují útulnost a klid.

Jsme výhradní dovozci italské značky Infibra, která nabízí dokonalou paletu barev ubrousků a také spoustu doplňků pro Ho.Re.Ca. sektor .