Zavřít

Infolinka:

844 333 844

Po – Pá 7:00 – 16:00

Zavřít

Certifikace:

Weblogo
Zavřít
Zavřít

Rychlý kontakt:

lari@lari.cz

Specializovaný dodavatel personální a průmyslové hygieny.
Nákupní košík
Množství:0 ks
Celkem:0 Kč
doprava zdarma doprava zdarma

Platební metody

Vážení zákazníci,
připravili jsme pro Vás přehled platebních metod, kterými můžete platit v našem sídle.platebni-metody
Přípoj se na Facebook

Akce

Nová řada luxusních zásobníků z nerez oceli TORK Image Design™

Pro moderní toalety je tady nová luxusní řada zásobníků Tork Image Design™. Tato nová série zásobníků Tork přispívá k celkovému prémiovému vzhledu a atmosféře nekompromisní toalety, přičemž však také nabízí vysokou funkčnost pro její uživatele.

Nová luxusní řada zásobníků Image Design.

 

Bezdotykový nerez zásobník TORK na Matic role H1, č.v.460001

Vytvořit sofistikovaný dojem na toaletách a umývárnách je stejně důležité jako v prostoru recepce. Stylový a elegantní bezdotykový zásobník zajištuje optimální hygienu. Jako ideální náplň doporučujeme Tork Matic® jemné papírové ručníky v roli.

Zásobník na papírové ručníky Interfold Xpress-Box TORK nerez H2, č.v.460004

Extra tenký zásobník je nejlepší kombinací úhledného designu a úspory prostoru. Chcete-li Vaše hosty či návštěvníky rozmazlovat, dopřejte jim Tork Xpress® extra jemné papírové ručníky.

Přenosný zásobník na skládané papírové ručníky Interfold TORK nerez H2, č.v.460005

Souhra elegantních křivek a decentních linek. Kompaktní zásobník z jemně leštěné nerez oceli, na které nejsou vidět otisky prstů. Chcete-li hýčkat své hosty dopřejte jim Tork Xpress® extra jemné papírové ručníky.

Zásobník na Mini Jumbo toaletní papír T-Box TORK nerez T2, č.v.460006

Každý detail hraje roli při vytváření skvělého dojmu. Díky dokonalým tvarům je Tork zásobník na toaletní papír Mini Jumbo jak elegantní tak i prostorově nenáročný. A to není vše, vysoká kapacita zaručuje, že toaletní papír nikdy nedojde. Chytře navržená brzda zajištuje plynulé dávkování a zabraňuje nadměrné spotřebě toaletního papíru.

Bezdotykový nerez dávkovač TORK na mýdlovou pěnu S4, č.v. 460009

Zajištění správné hygieny rukou nebylo nikdy stylovější. Tento bezdotykový, plně automatický zásobník na pěnové mýdlo je propracovaný a praktický. Při spojení s naším novým speciálně navrženým luxusním pěnovým mýdlem Tork s jemnou pěnou a příjemnou vůní dochází k dokonalé symfonii.

Dávkovač na pěnové mýdlo S-Box nerez TORK S4, č.v. 460010

Exkluzivní toalety a umývárny již nikdy nebudou jakou dřív. Nyní mají designeři ve svých rukách ucelenou paletu unikátních zásobníků. K tomu přidejte sofistikovanou vůni a bohatou pěnu našeho nového Tork luxusní pěnové mýdlo jemné a zážitek je dvojnásobný. 

Koš odpadkový 50l nerez TORK Image Design™ B1, č.v.460011

Dotvořte celek moderně tvarovaným odpadkovým košem. I při tak tenkém designu nabízí kapacitu 50 l. Jako náplň doporučujeme Tork pytle do odpadkového koše 50 l

Zásobník nerez TORK na kosmetické kapesníčky Facial Tissue F1, č.v.460013

Vše podtrhněte moderním a elegantním zásobníkem na papírové kapesníky ve spojení s Tork extra jemné papírové kapesníky a mějte exklusivní péči na dosah ruky.

Háček nerez TORK Image Design™, č.v.460014

Ukažte, že Vám záleží na poskytované péči. A proto  i věšák z řady Tork Image Design™, perfektně ladí se všemi zásobníky.

Víko pro odpadkový koš TORK nerez - 50litrů černý plast B1, č.v.460015

Pro ještě lepší hygienu je tady  čené plastové víko pro nerezový odpadkový koš TORK  Image Design™ .

 

 Objednávejte zde