Zavřít

Infolinka:

844 333 844

Po – Pá 7:00 – 16:00

Zavřít

Certifikace:

Weblogo
Zavřít
Zavřít

Rychlý kontakt:

lari@lari.cz

Specializovaný dodavatel personální a průmyslové hygieny.
Nákupní košík
Množství:0 ks
Celkem:0 CZK
doprava zdarma doprava zdarma

Platební metody

Vážení zákazníci,
připravili jsme pro Vás přehled platebních metod, kterými můžete platit v našem sídle.platebni-metody
Přípoj se na Facebook

Akce

Moderní prémiová toaleta se zásobníky TORK Image Design

Když je funkčnost stejně důležitá jako design a ani v jednom nechcete dělat kompromisní rozhodnutí,je tu pro Vás Tork Image Design™. Tato nová řada zásobníků přispívá k celkovému prémiovému vzhledu a atmosféře Vaší toalety, přičemž však také nabízí vysokou funkčnost pro její uživatele. Přinášíme definici 10 klíčových principů, které jsou vodítkem a inspirací při další práci a vývoji.

10 principů moderní prémiové toalety dle značky

 

Toaleta není "prostorem navíc"

Považujme toalety za něco více než jen místo navíc nebo nutný doplněk budovy. Jsou důležitým místem každého interiéru a měly by pomáhat dotvářet celkový dojem z daného prostoru.

Dejte si záležet na prvcích, které zdůrazňují čistotu a hygienu

Návštěvníci toalet si hygieny a čistoty velmi všímají. Pokud Vám bude záležet na atributech, které zdůrazňují čistotu, budou se uživatelé cítit příjemně a komfortně.

Intuitivní a snadno pochopitelný prostor a funkce

Toaletě a její funkčnosti bychom měli rozumět intuitivně. To neznamená, že by se mělo jednat o nudný prostor. Jen to, že vzhled by měl být zároveň přirozeným vodítkem pro jejího návštěvníka.

Pauza v každodenním životě

Dokonce i velmi krátká návštěva by měla být příjemným zážitkem. Mělo by nám ležet na srdci, že potřeby uživatelů bychom měli předvídat a dovolit tak uživatelům toalety doplnit ztracenou energii a cítit se příjemně.

Nečekané, nové prvky

Toalety jsou často stylově velmi podobné. Prémiová toaleta je o překonání očekávání, například použitém materiálu umyvadel - nemusí to být vždy jen porcelán.

Elegantní s vlastním stylem

Přemýšlejte o toaletě také jako o místě, které dotváří identitu Vaší firmy a činí ten správný dojem na Vaše hosty či zákazníky. Je stejně důležitá, jako jiné prostory Vašeho podniku.

Snažte se vidět i jiné potřeby, než ty "samozřejmé"

Je řada způsobů, jakým jsou toalety využívány. Například mohou být také místem lidských setkání.

Používejte autentické a přírodní materiály

V současném hektickém světě by návštěva toalety měla podpořit jejího uživatele v tom, aby byl fyzicky i mentálně přítomný v daném okamžiku. Tomu mohou dopomoci také kvalitní a přírodní materiály. Zkuste vyloučit jakékoli materiály, které vypadají "jako něco co nejsou".

Snadná údržba

Moderní prémiový prostor toalety je možná spíše o tom, že nikdy nemáte nedostatek toaletního papíru, spíše než o luxusních doplňcích jako jsou zlaté kohoutky. Moderní technologie umožní již brzy personálu údržby zajistit, že potřebu vyčištění nebo doplnění bude možné lépe předvídat, a to dříve, než nastane.

Kombinace designu a funkčnosti

Nikdy nevybírejte mezi formou a funkčností, ale vždy hledejte řešení, které berou v úvahu oba aspekty. Například systém dávkování a zásobník, které nejenže podporují atmosféru prémiové toalety, ale nabízejí také skvělou funkčnost pro uživatele a personál údržby.

 

 zdroj: www.tork.cz